Przewodnik po Internetowych Zabawkach dla dzieci.

Zaprzyjaźnione witryny

ZOO dla dzieci ZOO dla dzieci
ZooDlaDzieci.pl powstało z myślą o najmłodszych.
To nowy edukacyjny projekt, którego głównym celem jest przekazanie dzieciom w prosty i zachęcający sposób rzetelnych informacji o życiu następujących zwierząt: tygrys, panda wielka, słoń afrykański, hipopotam, lew, pingwin, kangur, szop pracz, flaming, lama, leniwiec, wilk, niedźwiedź, uchatka. Są to mieszkańcy naszego zoo, którzy reprezentują wszystkie kontynenty i różne środowiska.
Z czasem ZooDlaDzieci.pl będzie się powiększało o nowe interesujące gatunki.

Yummy.pl
Serwis edukacyjno-językowy Yummy.pl to gry, zabawy, audiobooki, e-kartki, blog oraz galeria prac dzieci, wszystko stworzone z myślą o dzieciach, ich wszechstronnym rozwoju i wspomaganiu nauki języków obcych. Yummy.pl to unikalne miejsce w sieci, łącząc zabawę z edukacją pozwala w sposób naturalny przyswajać języki. Serwisowi Yummy.pl zaufały już miliony dzieci ich rodziców, pedagogów oraz szereg najznakomitszych organizacji wspierających nauczanie języka obcego. Wychodząc naprzeciw potrzebom, serwis jest stale wzbogacany o nowe zasoby.

Świat Matematyki Świat Matematyki

Domowy Przedszkolak Domowy Przedszkolak
Konduktor Lulek i królewna Rózią zapraszają do bezpiecznego królestwa zabaw online. Serwis pełni role edukacyjne i artystyczne, można w nim uczyć się głoskować i liczyć, poznać pory roku z muzyką Vivaldiego, rysować na kartce z kredką Fredką i ołówkiem Ryskiem, doić lulandzką krowę Łaciatą, zbudować rakietę, czy przyrządzić naleśniki amerykańskie.
Wszystko pod okiem zegara Bimbama, który zadzwoni, jeśli zabaw będzie trawała zbyt długo!
Rodzice znajdą tu tradycyjne piosenki i podkłady muzyczne do pobrania, sklep z grami edukacyjnymi PC oraz kolorowanki i propozycje zabaw do wydruku.
Wszystko, by w domu przedszkolakowi nigdy nie było nudno!
Od maja 2011 dzieci zapraszamy na Lulek.tv.

Buliba
Buliba.pl – miś Bu zaprasza do zabawy!
Buliba.pl to bezpieczny serwis skierowany do dzieci w wieku od 2 do 8 lat. Znajdziemy tu ponad 100 gier, piosenek i zabaw edukacyjnych dostosowanych do potrzeb i możliwości małego dziecka. Głównym bohaterem strony jest sympatyczny miś Bu, który towarzyszy dzieciom w nauce i zabawie, a także śpiewa piosenki. Zabawy misia Bu często nawiązują do sytuacji, z jakimi dzieci spotykają się na co dzień. Na stronie znajdują się również materiały do wydrukowania takie jak kolorowanki, zaproszenia i szablony do nauki pisania. Buliba.pl to strona stworzona by cieszyć!
Uwaga! Trwa Wielkie Konkurs Ekologiczny dla Przedszkoli 2011.

Kulturalny Plac Zabaw Kulturalny Plac Zabaw

Qlturka.pl Qlturka.pl - dziecko i kultura
Qlturka.pl to pierwsze medium opiniotwórcze w dziedzinie kultury i sztuki dla dzieci. To przewodnik po literaturze, muzyce, filmie, teatrze i muzeach, pomagający rodzicom i opiekunom wybrać to, co najlepsze, odrzucić to, co niewarte uwagi. To skarbnica pomysłów na kulturalne i artystyczne spędzanie czasu z dziećmi; foto i video instruktarze do działań plastycznych; powieść dla dzieci w odcinkach; gry z bajkowymi postaciami, puzzle, kolorowanki on-line. Qlturka.pl to kulturalne miejsce w sieci – dla dzieci i dla rodziców.

Lulek.tv
Gry dla małych dzieci oraz dużych w Lulandii, edukacyjnym królestwie online. Poznawanie liter, liczb, języka angielskiego, piosenki, kolorowanki, ubieranki. Świetna rozrywka dla przedszkolaków, uczniów i całej rodziny!

Ciufcia.pl
Ciufcia.pl jest serwisem internetowym dla rodziców z dziećmi w wieku 2-6 lat, który wspiera wszechstronny rozwój dziecka oraz relacje między rodzicami a dziećmi. Serwis to przede wszystkim IDEA wspólnego spędzania czasu z dzieckiem. Zabawy pogrupowane na przedziały wiekowe i tematyczne, wspomagają poznawczy, emocjonalny i społeczny rozwój dziecka, ale także – pod opieką rodzica – uczą dzieci korzystać z nowych zdobyczy technologicznych.
Mali użytkownicy poznają jak funkcjonuje ludzkie ciało, jak działają i do czego służą sprzęty i urządzenia domowe, odkrywają świat roślin i zwierząt. Poprzez zabawę dzieci uczą się poznawać ludzkie emocje oraz rozwijają kreatywność. Najistotniejszą rolą ciufciowych zabaw jest fakt, że wszystkie aktywności związane z ciufcia.pl dzieci wykonują wspólnie z rodzicem. Wspólnie spędzony czas przyczynia się do zawiązania więzi, które niezbędne są do prawidłowego rozwoju każdego małego człowieka.

Ekoedukacja Ministerstwo Środowiska dla dzieci
EkoEdukacja dla dzieci Wśród ważnych dokumentów państwowych, polityk i aktów prawnych, na specjalnie utworzonej stronie dla dzieci, mieszka Maurycy Marchewka. Jest nim zając, który zna się na ekologii oraz ochronie środowiska i bardzo chętnie uczy, bawiąc się ze wszystkimi odwiedzającymi tę witrynę.
Gości zaglądających na stronę internetową wita uśmiechnięty Maurycy. Zmagać się on musi z ogromnym bałaganem i górą śmieci na jego łące, które trzeba posprzątać i odpowiednio posegregować.
Najmłodsi, rodzice i nauczyciele znajdą na tej stronie wiele różnych atrakcji i ciekawych animacji, które dostosowane są dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat.

Sigma plus Pingwin | blog komplementarny
Zaprzyjaźnione
Nazywam się Piechowicz. Dominika Piechowicz.

Blog komplementarny

Pi razy Żaba na NK

Znasz zabawkę? Napisz!

do góry
© Agora SA | RSS | kontakt | design by kate_mac